Hemogram

Bize Hemen Ulaşın Tel: 0533 028 06 26

Hemogram

 

Pet Love Veteriner Kliniği’mizde sevimli dostlarınız için çok özel cihazlar kullanılmaktadır. En doğru teşhisler için kedi ve köpeklerin enzim ve kan değerlerine göre analizlerimiz gerçekleştirilir. Bir kliniğin demirbaşları; doğru sonuçları almanızı sağlayan laboratuvar araç ve cihazlarıdır. Bu spesifik laboratuvar cihazları, dostlarımızda enfeksiyon varlığını, organların yeteri kadar çalışıp çalışmadığını, enfeksiyon kaynağının nedeni gibi hastalık etkenlerinin teşhisini ve türünü belirlemede en büyük yardımcıdır.

Pet Love Veteriner Kliniği’mizde hemogram, biyokimya, ultrason, idrar analizi, röntgen ve görüntüleme bilgisayarları, hızlı test kitleri, mikroskop, hormon analizleri, deride mantar bakımı ve ekipmanları, uyuz teşhis ekipmanları gibi pekçok cihaz bulunmaktadır. Günümüz teknolojilerine uygun olan bu cihazlarımızın bir avantajı da kısa bir sürede işlemlerin tamamlanmasını sağlamalarıdır. Sonuçları kısa sürede belli olup, istediğiniz taktirde sonuçları sizlere teslim etmekteyiz. Kliniğimiz; en iyi cihazlarla dostlarınıza en iyi hizmeti vermeyi amaç edinmiştir.

Hemogram (Kan Analizi)

 

Hemogram (Kan Analizi): Neredeyse tüm hastalıkların teşhisi için tam kan analizi ve kan testlerinin (hematolojik testler) yapılması hastalığın doğru ve erken teşhis edilmesi, buna bağlı olarak da tedavisinin en doğru ve hızlı şekilde yapılması için büyük önem taşır. Laboratuvarımızda hastalarımızdan aldığımız kan örneklerinden karaciğer, böbrek gibi hayati organların ve özel parametrelerin yanında sindirim sistemi, lipid ve karbonhidrat metabolizmasına özgü parametreler de en kısa sürede, en doğru şekilde incelenerek organ ve sistemlerin işleyişi hakkında bilgi sahibi olmamızı sağlar.

Açık Sohbet
1
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Hemen Arayın