Hakkımızda

2011 yılında Erciyes Üniversitesi Veteriner fakültesinden mezun olmuştur. 2013 yılında Erciyes Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsünde Veteriner İç Hastalıkları Yüksek Lisansına başlamıştır. Yüksek lisans tez konusu “Köpeklerde Paraziter Dermatozlarda PRP Uygulaması”. Paraziter Dermatozlar yanında veteriner dermatoloji alanında da çalışmaları olmuştur.

2012 yılından itibaren İstanbul Büyükşehir Belediyesi Veteriner Hizmetleri Müdürlüğünde 7 yıl boyunca Başhekim Yardımcısı olarak görev yapmıştır.

Çalıştığı süre boyunca binlerce sahipsiz sokak hayvanına şifa olmuş, bu tecrübesini de kurucusu olduğu PetLove Veteriner Kliniğinde evcil dostlarımıza aktarmak istemektedir.

PET YOĞUN BAKIM

Tedavi süresince veya operasyon sonrası ısı, nem ve oksijen ayarı yapılmış yoğun bakım kabinlerimiz de en iyi şekilde hizmet veriyoruz.

PET TEDAVİ

Veteriner dahiliye, cerrahi, jinekoloji ve koruyucu hekimlik alanlarında uzman kadromuzla hizmet veriyoruz.

Başvuru Formu

  Hizmetlerimiz

  Etiketler: fikirtepe veteriner, anadolu yakası veteriner, veteriner kadıköy, laboratuvar veteriner, mikroçip uygulama veteriner, diş ünitesi veteriner, yoğun bakım veteriner, muayene teşhis veteriner, ortopedi veteriner, doğum veteriner, iç hastalıklar veteriner, deri veteriner, kulak burun boğaz veteriner, göz veteriner

  Açık Sohbet
  1
  Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
  Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
  Hemen Arayın